O nas

archery-logo

Co to jest?

Archery Games (walki na łuki lub bitwy łuczników) to w dużym skrócie strzelanie do siebie nawzajem z łuku za pomocą specjalnych strzał z piankowym grotem. To doskonała alternatywa dla takich atrakcji jak paintball czy laser Tag. Gra wymaga od uczestników taktycznego myślenia, kreatywnego podejścia do napotykanych trudności, a także sporo ruchu. Zabawa jest przede wszystkim bezpieczna. Nie pozostawia żadnych siniaków po uderzeniu strzałą dzięki czemu jest to doskonała aktywność dla Pań, Panów jak i dla dzieci. 

Archery Games to znakomite rozwiązanie dla osób chcących poczuć dużą dawkę adrenaliny, mega zabawę i przy okazji nieźle się zmęczyć. Pomysł na wieczór kawalerski, panieński, urodziny, lekcję wfu, atrakcję na wszelkiego rodzaju eventy i obozy i długo by jeszcze wymieniać.

 1. Gra nie wymaga doświadczenia w łucznictwie.
 2. Dzięki specjalnym piankowym grotom jest zupełnie bezpieczna.
 3. Grać mogą wszyscy powyżej 8 roku życia (stanowiska łucznicze dla dzieci już powyżej 5 lat).
 4. Prowadzimy zabawę niemal wszędzie: w biurze, w lesie, na sali sportowej, w śniegu, na piasku czy nawet w wodzie.
 5. Dojeżdżamy na teren całej Polski.
 6. Ogromne możliwości doboru form gier i zabaw do założeń eventu.
 7. Prowadzimy gry dla grup 4 osobowych jak i imponujące walki łuczników dla 35 uczestników jednocześnie.
 8. Doskonała integracja oraz Teambuilding.
 

Media o Nas:

tvp-info logo24.f7b95402cfc9be9a2aa299ec4dc1d607

Pytanie_na_sniadanie_nowe_logo_655

970635_198867433622665_1590621266_n

Pozytywny feedback

Otrzymujemy cały czas bardzo pozytywne opinie ze strony uczestników gier Archery Games. Bardzo pobudza nas do działania i rozwoju fakt, że reprezentujemy coś fajnego i dobrego. Jedną z naszych najważniejszych wartości jest profesjonalna i miła obsługa klienta. Organizowaliśmy gry dla wielu firm, spółek oraz instytucji takich jak: Decathlon, Allegro, Comarch, Grupa Żywiec, CD Project Red, Dell, Legia Warszawa, Assa Abloy, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Sokołów Podlaski, Scanmed i wiele innych.

A czym dokładniej się zajmujemy?

 • 1. Przyciąganiem i utrzymaniem uwagi uczestników,
 • 2. Trwałym pobudzeniem zainteresowania i zaangażowania,
 • 3.  Rozwojem współpracy w zespole.
 • 4. Kształtowaniem współodpowiedzialności i proaktywności.
 • 5. Pobudzaniem kreatywności orz twórczego rozwiązywania zadań.
 • 6. Team buildingiem i efektywną współpracą.
 • 7. Zabawą i ekscytacją.
 • 8.  Obniżeniem stresu i poprawą nastroju.
 • 9. Promowaniem pracy zespołowej i podziału zadań w grupie.
Walki łuczników  

Dlaczego Archery Games powstało?

Koncepcja ta powstała na początku 2016 roku i jest ona jednym z kilku projektów Stowarzyszenia wspierającego innowacje w kulturze fizycznej, edukacji i sporcie ,,SPOGLE".

Archery Games to alternatywa dla sportów ekstremalnych. Realizujemy oryginalną i nietypową formę pomysłu na wieczór kawalerski, panieński, urodziny, wycieczki szkolne, wyjście firmowe, eventy kzdego rodzaju. Gra daje zdrową dawkę adrenaliny, można poczuć spory dreszczyk emocji w czasie zabawy, a to wszystko bezboleśnie (dla chcących poczuć, że żyją istnieje możliwość podkręcenia atmosfery, a co za tym idzie odczucia bólu po uderzeniu).

W dobie komputerów i rosnącej popularności e-sportu, chcemy odciągnąć dzieci od komputerów oraz tworzyć jak najciekawsze formy spędzania wolnego czasu. Dlatego też powstała firma Spogle, a obecnie również stowarzyszenie wspierające innowacje w kulturze fizycznej, edukacji i sporcie ,,SPOGLE". Innowacyjne sporty takie jak bitwy na łuki czy też po prostu ruchowe formy rozrywki doskonale potrafią zainteresować ludzi w każdym wieku. Poprzez swoją innowacyjność zaciekawiają i zapadają w pamięci uczestnikom jak i widzom. Jako rozrywka wymagają również współpracy w grupie co tworzy doskonały grunt do integracji oraz rozwoju twórczego myślenia.

20526325_473520473005191_1856085669925828027_n

Krótko jeszcze o misji i wartościach firmy.

Naszą główną misją jest promocja innowacyjnych sportów w Polsce i na Świecie. Nasz zespół to najbardziej kreatywni ludzie jakich spotkacie. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży eventowej posiadamy w naszym know how, scenariusze jakich nie ma nikt. Gry prowadzimy z uśmiechem i przede wszystkim profesjonalnie. Po prostu to LUBIMY!

To nie koniec. jesteśmy trochę źli, że niemal wszystkie takie nowinki sportowe powstają w Stanach Zjednoczonych lub w krajach Europy Zachodniej. Nie lubimy czuć, że tylko naśladujemy innych. Dlatego do każdego sportu dodajemy od siebie ile tylko wymyślimy. Mało tego. Sami zaczynamy tworzyć swoje własne formy rozrywki i odmiany sportów. Marzy nam się, aby Polska stała się bardzo popularna na świecie jako kraj, który nie tylko chwyta szybko najnowsze trendy w branży innowacyjnych form aktywności ruchowych ale i sama je kreuje. Chcesz by zorganizowano na Twoim evencie atrakcję jakiej nie ma nikt inny W Europie albo nawet na Świecie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Oczywiście jesteśmy profesjonalistami znającymi się na swojej branży. Tak mamy innowacyjny produkt w niskiej cenie to wiadomo. Właściwie to jesteśmy jedyną firmą z taką ofertą w Polsce jak nie w Europie. Dla nas najważniejsza jest jednak pozytywna, rodzinna atmosfera, jak najlepszy kontakt z Wami oraz cały czas budowanie czegoś nowego i kreatywnego. Bo ile razy można grać w to samo i tak samo.

Ekipa Archery Games:

15820565_1378398935524234_79203021_o 14435320_1273744785989650_5618569275937691561_o 13950904_1230924800271649_523787806_o

Usługi:

spogle Archery Tag

1. Sprzedaż sprzętu Archery Games. 2. Wypożyczanie sprzętu Archery Games. 3. Treningi Archery Games dla dzieci i dorosłych. 4. Organizowanie i wynajmem atrakcji rekreacyjnych: - Archery Games - Foot Dart - Sticky Dodgeball - Velcro Wall - YOU.FO - Taspony - Bubble Football - Laser Tag - Smolball - Speedminton - ponad 15 innych rzadko spotykanych gier i zabaw + klasyczne gry jak: przeciąganie liny, badminton, siatkówka plażowa, unihokej czy rzutki.

Ambicje mamy duże wieksze i wkrótce pojawi się o wiele więcej nowych pomysłów na innowacyjne formy aktywnej rozrywki 😉

Sprawdź inne nasze projekty:

przycisk-you-fo_-1