Archery Games

Archery Games to nowa koncepcja oryginalnej rozrywki, która na długo zapadnie w pamięci. Poszerzona wersja Archery Tag lub ,,Paintball łuczniczy” to drużynowa integracja w postaci bitwy na łuki, która daję ogromną dawkę zabawy i adrenaliny dla każdego. Przeżyj na własnej skórze niezapomnianą przygodę i weź udział w walkach łuczników.

Dlaczego Archery Games powstało?

Koncepcja ta powstała na początku 2016 roku i jest ona jednym z kilku projektów Stowarzyszenia wspierającego innowacje w kulturze fizycznej, edukacji i sporcie ,,SPOGLE”.

Archery Games to alternatywa dla sportów ekstremalnych. Realizujemy oryginalną i nietypową formę pomysłu na wieczór kawalerski, panieński, urodziny, wycieczki szkolne, wyjście firmowe, eventy kzdego rodzaju. Gra daje zdrową dawkę adrenaliny, można poczuć spory dreszczyk emocji w czasie zabawy, a to wszystko bezboleśnie (dla chcących poczuć, że żyją istnieje możliwość podkręcenia atmosfery, a co za tym idzie odczucia bólu po uderzeniu).

W dobie komputerów i rosnącej popularności e-sportu, chcemy odciągnąć dzieci od komputerów oraz tworzyć jak najciekawsze formy spędzania wolnego czasu. Dlatego też powstała firma Spogle, a obecnie również stowarzyszenie wspierające innowacje w kulturze fizycznej, edukacji i sporcie ,,SPOGLE”. Innowacyjne sporty takie jak bitwy na łuki czy też po prostu ruchowe formy rozrywki doskonale potrafią zainteresować ludzi w każdym wieku. Poprzez swoją innowacyjność zaciekawiają i zapadają w pamięci uczestnikom jak i widzom. Jako rozrywka wymagają również współpracy w grupie co tworzy doskonały grunt do integracji oraz rozwoju twórczego myślenia.

Krótko jeszcze o misji i wartościach firmy

Naszą główną misją jest promocja innowacyjnych sportów w Polsce i na Świecie. Nasz zespół to najbardziej kreatywni ludzie jakich spotkacie. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży eventowej posiadamy w naszym know how, scenariusze jakich nie ma nikt. Gry prowadzimy z uśmiechem i przede wszystkim profesjonalnie. Po prostu to LUBIMY!

To nie koniec. jesteśmy trochę źli, że niemal wszystkie takie nowinki sportowe powstają w Stanach Zjednoczonych lub w krajach Europy Zachodniej. Nie lubimy czuć, że tylko naśladujemy innych. Dlatego do każdego sportu dodajemy od siebie ile tylko wymyślimy. Mało tego. Sami zaczynamy tworzyć swoje własne formy rozrywki i odmiany sportów. Marzy nam się, aby Polska stała się bardzo popularna na świecie jako kraj, który nie tylko chwyta szybko najnowsze trendy w branży innowacyjnych form aktywności ruchowych ale i sama je kreuje. Chcesz by zorganizowano na Twoim evencie atrakcję jakiej nie ma nikt inny W Europie albo nawet na Świecie? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Oczywiście jesteśmy profesjonalistami znającymi się na swojej branży. Tak mamy innowacyjny produkt w niskiej cenie to wiadomo. Właściwie to jesteśmy jedyną firmą z taką ofertą w Polsce jak nie w Europie. Dla nas najważniejsza jest jednak pozytywna, rodzinna atmosfera, jak najlepszy kontakt z Wami oraz cały czas budowanie czegoś nowego i kreatywnego. Bo ile razy można grać w to samo i tak samo.